אטרקציות מומלצות בטוסקנה

אטרקציות בטוסקנה – לטייל בגן עדן עלי אדמות

טוסקנה היא מחוז במרכז איטליה אשר קצת מבלבל בין דמיון למציאות בעקבות היופי המדהים והבלתי נגמר של המקום. טוסקנה ידועה בנופיה המרהיבים, היערות הירוקים והגדולים והטיולים המהנים אבל מסתבר שבטוסקנה יש עוד הרבה יותר. אטרקציות בטוסקנה לא מסתכמות רק בנופים עוצרי הנשימה ולרשימת האטרקציות המומלצות באזור אפשר להכניס את המסעדות לאניני הטעם, הגלריות והמוזיאונים, הארמונות העתיקים וכמובן האתרים שמסמלים את איטליה יותר מכל. טוסקנה היא יעד מועדף עבור התיירים מישראל, מדובר בטיול שמספק חוויה אדירה לכל מי שמגיע לאיטליה החל מזוגות צעירים, משפחות עם ילדים, סטודנטים או חיילים אשר רוצים לתפוס קצת שלווה ועבור סקרנים שרוצים לראות את אחד המקומות היפים ביותר בעולם.

להזמנת אטרקציות מומלצות בטוסקנה

אטרקציות מומלצות בטוסקנה – התרבות וההיסטוריה

התרבות האיטלקית ענפה ומלאה ובטוסקנה אפשר ליהנות ממוזיאונים הפרוסים ברחבי המחוז אשר מספרים את סיפורה המופלא של ארץ המגף וגם ליהנות מתרבות מודרנית אשר מזוהה מאוד עם האזור. מופעי האופרה הם חלק בלתי נפרד מההוויה של האזור, מי שכבר היה במופע אופרה או שמתעניין בתחום יוכל לספר או לתאר לכם את החוויה אבל עד שלא תרגישו את העוצמה בעצמכם לא תבינו במה מדובר. מופעי האופרה בטוסקנה מתקיימים גם בקיץ וגם בחורף ובהחלט מומלץ מאוד להאזין לסגנון המוזיקה הזה במופעים בתי נשכחים, סגנון מוזיקאלי שלא מלווה את רובנו בחיי היום יום.

מבחינת המוזיאונים וההסתכלות על העבר המפואר של האזור ישנם שני מוזיאונים אשר מומלצים במיוחד: אקדמיה ואופיצי. מדובר בשני מוזיאונים גדולים שמלאים בהמון היסטוריה שלא כדאי לפספס. אין ספק ששואלים לגבי אטרקציות מומלצות בטוסקנה שני המוזיאונים האלו נכנסים בראש הרשימה, מומלץ להעניק לכל אחד מהם את הזמן שלו ולא לנסות לבקר בשניהם באותו היום כי זה יכול להרוס עבורכם את החוויה.

CASTGLIONE (38)

אטרקציות מומלצות בטוסקנה – המעיינות החמים וטיולי הטרקטורונים

טוסקנה ידועה באקלים לא פשוט ובעיקר עבור הישראלים שרגילים לקיץ ברוב ימות השנה יש להתכונן בהתאם עם הכובעים, המעילים והצעיפים החמים. אחת האטרקציות המומלצות ביותר הן המעיינות החמים שנמצאים במרחבים הפתוחים של טוסקנה. סביב המעיינות הגדולים בנו בתי מלון או מכונים לעיסויים וטיפולים וזה מאפשר לכם ליהנות מחוויה בלתי רגילה, חוויה שבה אתם מתחממים להנאתכם במעיין רותח ובחוץ המעלות צונחות והאוויר קר במיוחד.

בנוסף למעיינות החמים, יש גם אטרקציות מומלצות בטוסקנה שמתאימות לחובבי האתגרים והאקסטרים. מדובר בטיולי טרקטורונים מלאים בבוץ, במסלולים מעוקלים אשר מלאים בסלעים ובגובה של מאות קילומטרים. מלבד החוויה המוטורית תוכלו לחוות את הנוף עוצר הנשימה של טוסקנה מההרים הגבוהים וליהנות מתמונה שתישאר בזיכרונכם עוד הרבה מאוד זמן. כמו רוב האטרקציות בטוסקנה, גם המעיינות החמים וגם הטרקטורונים מוצעים לתיירים במחירים הוגנים ומשתלמים ומומלץ לא לוותר על אף אחת מהאטרקציות האלו כדי לחוות את טוסקנה במלוא הדרה.

_03