אטרקציות מומלצות ברומא

אטרקציות מומלצות ברומא – למצות את עיר הבירה האיטלקית

ערי הבירה של אירופה ידועות היטב בחוויה העצומה שהן יכולות לספק לתיירים מכל העולם, עיר הבירה האיטלקית משלבת גם היא הנאה צרופה הכוללת מסעדות וחיי לילה תוססים לצד תרבות והיסטוריה שאי אפשר שלא להתרגש מהם.

הקולוסאום, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי, גבעת הפלאטיום, הגלריה של בורגזה והפנתאון של רומא הם רק חלק מהאתרים ומקומות המורשת של עיר הבירה האיטלקית שפשוט אסור לפספס אם החלטתם שאתם רוצים טיול ברומא. אטרקציות ברומא יש בלי סוף, החוכמה היא לשלב את כל המקומות יחדיו כך שגם תחוו ותמצו כל מקום וגם תשאירו לעצמכם מספיק אנרגיות לחוויות הנוספות שיש לעיר להציע.

_023

אטרקציות ברומא – מסעדות וחיי הלילה

אז כמו בכל עיר באירופה בכלל ועיר בירה בפרט גם רומא מציעה לתייר הממוצע מסעדות מכל הסוגים וחיי לילה תוססים לאורך כל הלילה. בניגוד אולי לערים האחרות באירופה, רומא משלבת את ההנאות האלו במקומות עתיקים ומשיונים, החוויה מתעצמת עוד יותר כאשר המבנים הישנים נראים מבחוץ בלויים ומוזנחים אבל כאשר נכנסים פנימה רואים את הפאר והיוקרה. שום רשימת אטרקציות ברומא אינה שלמה ללא זמן מוגדר למסיבות, הפאבים, המועדונים, הפסטיבלים והמסעדות שיש לרומא להציע- אל תוותרו על זה בשום פנים ואופן.

להזמנת וילות נופש ברומא לחצו כאן

אטרקציות מומלצות ברומא – הרומנטיקה באוויר והאהבה פורחת

אם חשבתם שפריז היא עיר רומנטית המזמנת אליה זוגות רבים החוגגים את אהבתם חכו עד שתראו את רומא ואת האטרקציות שיש לה להציע לכל הזוגות מכל העולם. מזרקת טרווי למשל מציעה לזוגות האוהבים חוויה בלתי נשכחת שבה הם יכולים להשליך מטבעות למזרקה ולבקש משאלה ולהבטיח את חזרתם לעיר. מומלץ בעיקר להגיע למזרקה בשעות הלילה וכן ליהנות מהמזרקה בשיא תפארתה שהיא מוארת כולה. בנוסף, הרחובות הציוריים ובתי הקפה המקוריים מציעים לזוגות טיולים רומנטיים במהלך היום עם השמש הנעימה או בלילה לאור הירח. אטרקציות מומלצות ברומא כוללת גם טיול רומנטי עם בן או בת הזוג שלכם- אל תפספסו את האפשרות לחגוג את האהבה שלכם.

foto_1

כדורגל ברמה גבוהה מאוד

גם לחובבי הכדורגל יש הרבה מאוד מה לחוות בעיר והאטרקציה הגדולה ביותר היא כמובן ביקור באולימפיקו של רומא וצפייה באחד ממשחקי הקבוצה. רומא אומנם לא נמצאת בדרג הראשון של הקבוצות באירופה אבל עדיין מדובר באחת הקבוצות המלהיבות ביותר אשר בשורותיה משחק טוטי שמזוהה יותר מכל שחקן אחר בעולם עם קבוצתו רומא בה שיחק כל חייו. צפייה במשחק כדורגל או ביקור במוזיאון של הקבוצה מומלץ לכולם ולא רק לחובבים הכדורגל המושבעים, גם גברים ונשים שאין להם שום עניין בכדורגל או בספורט יוכלו להפיק הנאה מרובה מהסיור במוזיאון הקבוצה או בצפייה במשחק. כדורגל מצליח לגרום הנאה רבה לא רק לאנשים שחיים את המשחק בכל יום וזו בגלל העובדה שהוא מושך אליו אנשים מכל צבעי הקשת, מכל הגילאים ומכל המינים.