חופשה כשרה ברומא

חופשה כשרה ברומא – להישאר שומרי מסורת גם רחוק מהבית

החופשות והטיולים באירופה זו חוויה שקשה לתאר במילים, מדובר בהנאה צרופה, היחשפות חדשה לתרבויות חדשות, מפגש עם אתרים וסיפורים מההיסטוריה וכמובן נופים עוצרי נשימה שכמעט ולא קיימים בארץ ישראל שלנו. רומא היא יעד תיירותי מבוקש עבור הישראלים ומשפחות שלמות יוצאות מהארץ אל עיר הבירה האיטלקית במספרים גדולים מאוד מדי שנה.

להזמנת חופשה כשרה ברומא חייגו: 03-5224990

אם אתם שומרי מסורת ומחפשים חופשה כשרה ברומא זה אומר שאתם צריכים להתארגן בהתאם ויש לכם תכנונים נוספים לעומת אלו שלא שומרי כשרות או לא מחוברים ליהדות בצורה הדוקה. באתר של קאזה איטליה תוכלו למצוא וילות כשרות ברומא או דירות כשרות ברומא כדי שתוכלו ליהנות מכל העוצמה שיש לעיר הבירה איטלקית להציע ולהיות בטוחים שהאוכל כשר והוכן לפי ההלכה.

מלון כשר ברומא

נופש ברומא לשומרי המוסרת – שומרים על המסורת, שומרים על הכסף

בתי מלון רבים מנצלים את העובדה שהיהודים שומרי המסורת לא יכולים לאכול מאכלים מסוימים או שאינם יכולים לשלב בין חלב ובשר ולכן מפריזים מאוד במחירים כאשר מדובר בארוחות כשרות. במרכז העיר אפשר בהחלט למצוא מסעדות כשרות וקהילה יהודית רחבה יחסית אך בתי המלון במרכז העיר יקרים יותר ביחס לבתי המלון האחרים. אנחנו בקאזה איטליה רוצים להציע לכם גם להישאר במרכז העיר ולהיות במרכז העניינים, גם להיות בטוחים שאתם אוכלים לפי צו מצפונכם וגם לחסוך לכם לא מעט כסף.

נופש ברומא לשומרי מסורת לא אמור לעלות כפול ולא אמור לגרום לכם לסחוב קופסאות שימורים לאורך כל הטיול, אנחנו בקאזה איטליה מציעים לכם וילות כשרות באיטליה לצד דירות כשרות באיטליה כדי שתוכלו להכין את האוכל בעצמכם ולהיות בטוחים שאתם שומרים על דרך החיים שלכם בצורה מושלמת גם כאשר אתם נמצאים רחוק מהבית.

חופשה כשרה ברומא

דירות כשרות ברומא – להרגיש רומאים, להישאר יהודים

שאתם בוחרים באפשרות של דירה או וילה ברומא אתם למעשה מסדרים לעצמכם טיול אחר לחלוטין. בית מלון זה כייף אבל זה לא מיוחד, אתם לא מרגישים את התחושות ברחוב הרומאי, אתם לא מריחים את הריחות של המשפחה האיטלקית ואתם לא חווים בעצמכם מה זה אומר לגור ברומא של 2016.

השכרת דירות ברומא זו הדלת שלכם לחיות כמו רומאים לזמן החופשה, האפשרות לשכור דירה או וילה כשרה גם מאפשרת לכם לעשות זאת כדי תוך שמירת אורח החיים היהודי שלו אתם רגילים. רומא ידועה בשלל האטרקציות אותן היא מציעה ובעזרת נופש כשר ברומא תוכלו להגיע אל כולן בלי לקרוע לעצמכם את הכיס ובלי להסתכן בארוחות לא כשרות. רומא זו אחת מערי הבירה המדהימות ביותר בעולם, אנחנו בקאזה איטליה מציעים לכם לחוות את העיר בצורה אחרת לגמרי, מזווית שונה וממקום של תושב מקומי בנוסף לתחושה של תייר באחת הערים היפות ביותר בעולם.