חתונה באיטליה

חתונה זה אחד מהימים הכי מיוחדים שיכולים להיות, ולכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם הייתם רוצים להתחתן בצורה מיוחדת. זה נכון שיש מי שחולם על חתונה בישראל, בעיר שבה הוא גדל ועם כל החברים מהתיכון, אך יש גם הרבה אנשים שחולמים על חתונות מיוחדות ושונות. איטליה היא לא רק יעד לטיולים ולמסעות קולינריים, שכן איטליה זה גם מקום נפלא שבו אפשר להתחתן בחתונה כדת משה וישראל ועם הרבה התרגשות. הבעיה עם חתונות שמתקיימות בחו"ל היא שלא קל לארגן אותן, כי:

-           איך בוחרים את המקום המתאים לחתונה באיטליה?

-          איפה מוצאים רב?

-          איך יודעים איזה קייטרינג להגיש לאורחים?

יש עוד הרבה פרטים שיקבעו האם החתונה שלכם באיטליה תהייה נפלאה או לא, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להפוך אותה למשהו בלתי נשכח.

תנו לנו לארגן לכם את חתונות החלומות

חברת CASA ITALIA זו חברה שקיימת כבר יותר מעשרים שנה ויש לנו ניסיון עשיר בכל מה שקשור להשכרת וילות נופש בכל המדינה. כמו כן, אנחנו מציעים ללקוחות הרבים שלנו גם סיורים באזורי המדינה השונה וגם שירות של הפקת חתונות מיוחדות בארץ המגף. אם תיפנו אלינו תוכלו לפגוש צוות איטלקי מוביל, אדיב ומקצועי שיוכל לקחת על עצמו את הפקת האירוע החד פעמי שלכם, אז למה אתם מחכים? איתנו תוכלו לבחור בין הרבה מקומות עוצרי נשימה שיוכלו להתאים לחתונה שלכם, וילות שתוכלנה להתאים לאירוח המשפחה ואפילו רבנים שיוכלו להגיע ולערוך לכם את החופה. אתם תראו שהחתונה שלכם תהייה מיוחד ומקסימה ונשמח לקחת חלק בהפקת האירוע המרגש שלכם.