וילות אגם מאג’ורה

אם יש מקום ששווה לכם לנסוע אליו לחופשה זה אגם מאג’ורה, באיטלקית: LAGO MAGGIORE. זה האגם השני בגודלו בכל איטליה וגם הוא, כמו אגם גארדה, נמצא באזור הצפון. הוא משתרע לאורך 70 ק”מ והרוחב הממוצע של האגם נע בין 3 ל 5 ק”מ. העומק הממוצע שלו הוא 177 מטרים ובהחלט ניתן לומר שזה אחד מהאזורים הכי יפים שתוכלו לראות באיטליה, ואולי אפילו בעולם כולו. השאלה העיקרית צריכה להיות לא האם משתלם וכדאי להגיע לאזור אגם מאג’ורה, אלא האם כדאי ללון באחד מהמלונות שבאזור או שעדיף לשכור וילה.

יתרונות רבים ללינה בוילה

לאחרונה ניתן לראות שהרבה משפחות שבאות לנפוש באזורים שונים בארץ המגף מעדיפות את האפשרות של וילת אירוח, ובהחלט כדאי גם לכם לקחת זאת בחשבון כי יש לאפשרות הזאת יתרונות רבים:

1.      שטח הווילות גדול משטחו של חדר במלון

2.      ניתן לבשל בוילה וכך לא צריך רק לאכול בחוץ

3.      יותר אורחים יכולים לישון יחדיו בוילות האירוח

4.      לא אחת קורה שהמחיר זול יותר

5.      לרוב התנאים הרבה יותר טובים מאשר במלון

לכן, אם מתחשק לכם לצאת לחופשה עם נוף קסום ועם תנאים נפלאים כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אלינו. את חברת CASA ITALIA הקמנו לפני יותר מעשרים שנה ועם הצוות האיטלקי המוביל שלנו אנחנו נשמח לתת גם לכם, כמו לשאר הלקוחות שלנו, שירות מכל הלב. השירות יכלול את בחירת הוילות, הסברים על המקום ואפילו סיורים מודרכים, כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להתחיל לארגן את החופשה הקרובה שלכם.