וילות אומבריה

וילות אומבריה
אומבריה זה אחד מהמחוזות הרבים של איטליה ובהחלט ניתן לומר על האזור הזה שהוא שווה ביקור. אם כבר הייתם בטוסקנה ואולי אפילו בדרום או בצפון, הגיע הזמן שאת החופשה הקרובה שלכם תקדישו דווקא למחוז הזה, שבו נמצא עמק נהר הטיבר. המקום מציע את כל הפלאים שתמיד איטליה יכולה להציע לנו:
– אוכל טוב וטיפוסי למקום
– יין מצוין
– נופים קסומים
– וילות אירוח שנעים ללון בהן
בשנים האחרונות האפשרות של השכרת וילות באזור אומבריה הפכה להיות להיט, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאם גם אתם תשכרו למשפחה שלכם וילה מקסימה אתם תיהנו מכך מאוד.
תנו לנו לעזור לכם לתכנן את החופשה
הרבה פעמים מה שיקבע איך תיראה החופשה שלנו זו לא רק השאלה לאיפה נוסעים או מה אוכלים, אלא גם איפה ישנים והיכן מתארחים. אם גם אם אתם רוצים שהחופשה הקרובה תהייה בלתי נשכחת, אנחנו כאן כדי לעזור לכם: את חברת CASA ITALIA הקמנו כבר לפני יותר מעשרים שנה ואנחנו מגיעים עם הרבה ידע, ניסיון ולא מעט אופציות של וילות אירוח בכל המדינה. אם תיפנו אלינו עוד היום נוכל לעזור לכם לבחור את הוילה הכי יפה שיש באזור אומבריה, דבר שיבטיח שהחופשה שלכם תהייה הרבה יותר מפנקת ונעימה ממה שאתם חושבים.
שירותים נלווים
מעבר לכך שנוכל לעזור לכם לבחור את הווילה שתתאים לחופשתכם, נשמח גם לעזור לכם להגיע משדה התעופה לייעד, להציע לכם ארוחות כשרות ואפילו לקחת אתכם לסיורים מודרכים באזורי איטליה הקסומים. פנו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מחופשה שלא תשכחו כל כך מהר.

 • וילה בלוורדה

  וילות אומבריה - אגם טרסימנו
  מחיר:החל מ € 5,000 החל מ€
  איזור:525 m²
  6-18 9 8
 • וילה גספרי 1

  וילות אומבריה - אגם טרסימאנו
  מחיר:החל מ החל מ € 2,500€
  איזור:500 m²
  14-18 7 8
 • וילה מרגריטה

  וילות אומבריה - אגם טרסימנו
  מחיר:החל מ € 3,200 מהחל€
  איזור:500 m²
  10-16 9 8